MENU
Aula_close Layer 1

Fællesbestyrelsens medlemmer

I Ølsted har vi fælles bestyrelse for Ølsted Skole, SFO og Børnehave. Herunder finder du kontakt oplysninger på Fællesbestyrelsens medlemmer:

Bestyrelsesformand Laust Bjerg

 

Formand

Laust Bjerg
Bottrupvej 77
8723 Løsning

bjerglaust@gmail.com

Næstformand Jacob Sønderskov Carlsen

 

Næstformand

Jacob Sønderskov Carlsen
Nederholmsvej 11
8723 Løsning

j.r.carlsen@hotmail.com

Suppleant Mona Maria Secher Bach

 

Forældrerepræsentant

Mai R. Graversen

maigraversen@gmail.com

Forældrerepræsentant Trine Elkrog Uhrskov

 

Forældrerepræsentant

Trine Elkrog Uhrskov
Bankagervej 62
8723 Løsning

tuhrskovjessen@hotmail.com

Forældre repræsentant Mette Jensen

 

Forældrerepræsentant

Mette Jensen
Lystrupvej 27
8723 Løsning

mettejensen81@gmail.com

Forældrerepræsentant Kenneth Christensen

 

Forældrerepræsentant

Kenneth Christensen
Solvangs Alle 11
8723 Løsning

kenneth_christensen@tdcadsl.dk

 

Suppleant Mona Maria Secher Bach

 

Suppleant

 

 

Suppleant Mette Guldborg Gabel

 

Suppleant

Mette Guldborg Gabel
Bankagervej 79 
8723 Løsning

mettegg@hafnet.dk

Suppleant Mia Blaabjerg Kjær Jensen

 

Suppleant

Jeanette Eskerod

evangsgaard@icloud.com

Skoleleder Lars Mikkelsen

 

Skoleleder

Lars Mikkelsen

lars.mikkelsen@hedensted.dk

Leder af Børnehave og SFO

 

Leder af Børnehave og SFO

Lone Dalhoff Kjeldsen

lone.kjeldsen@hedensted.dk

Medarbejderrepræsentant SFO

 

Medarbejderrepræsentant SFO

Rikke Weigel Ganderup

rikke.ganderup@hedensted.dk

Medarbejderrepræsentant Skole

 

Medarbejderrepræsentant Skole

Mette Kjær

mettek1@live.dk

Medarbejderrepræsentant Børnehave

 

Medarbejderrepræsentant Børnehave

Heidi Lund Jensen

heidi.l.jensen@hedensted.dk